Власний Дім

Кіровоградський обласний фонд підтримки
індивідуального житлового будівництва на селі

Субота, 19 березня 2016 07:22

До уваги наших майбутніх клієнтів!

Кіровоградський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що УРЯД СПРОСТИВ МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ КРЕДИТІВ НА ЖИТЛО сільським жителям. 

Відповідне рішення закріплено постановою уряду №115 від 24 лютого 2016 року

Зокрема, пільгові довгострокові кредити для забудови житла в сільській місцевості в першочерговому порядку можуть отримати особи з оформленим статусом учасника бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, а також переселенці із зони АТО.

Із правил надання кредитів виключено вимогу про необхідність офіційного працевлаштування позичальника в сільській місцевості. Тепер довгострокові кредити будуть доступні і для осіб, зайнятих в особистому фермерському господарстві, і для тих, які працюють у суспільному виробництві.

Постановою уряду скасовано обмеження терміну використання кредитних коштів, яке раніше становило два роки з моменту отримання першої його частини. Крім того, тепер позичальнику, серед інших документів для оформлення кредиту, достатньо мати довідку про ведення особистого сільського господарства, видану органом місцевого самоврядування, або довідку про його доходи і доходи членів його сім'ї за останні шість місяців.

Внесеними змінами Кабмін також збільшив максимальний розмір довгострокових кредитів для індивідуальних забудовників житла на селі. Зокрема, до 300 тис. грн збільшено граничну суму кредиту на спорудження нового будинку, до 200 тис. грн - на купівлю готового житла, до 150 тис. грн - на реконструкцію та завершення будівництва недобудованих приміщень та до 50 тис. грн на спорудження і підключення інженерних мереж.

Для отримання пільгового кредиту під 3% річних  на придбання, капітальний ремонт, добудову, реконструкцію та будівництво житлового будинку, проведення газо-водо-електромереж, а також отримання кредиту на альтернативне опалення Вам необхідно звернутися до Фонду та надати відповідний пакет документів. 

БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ КОЖНІЙ РОДИНІ!

Читати 1656 разів